Kdo smo

Dragica Petrovič, 
direktorica


Tajništvo
Doris Peric Barač
tajnistvo@avditorij.si, info@avditorij.si
05/ 676 67 10

Odnosi z javnostmi
Barbara Jakomin
barbara@avditorij.si
05/ 676 67 70

Koordinatorka in organizatorka kulturnega programa
Katja Mevlja
katja@avditorij.si
05/ 676 67 21

Koordinatorka in organizatorka kulturnega programa
Adrijana Krajnc Vasović
adrijana@avditorij.si
05/ 676 67 32

Vodja tehničnega sektorja
Robert Mahnič
robert@avditorij.si
05/ 676 67 40

Vodja oddelka - oblikovalec zvoka
Borut Bažec
borut@avditorij.si
05/ 676 67 00

Mojster luči
Elvis Zemljak
elvis@avditorij.si
05/ 676 67 00

Oskrbnik, plakatiranje
Kristijan Kozlovič
kristijan@avditorij.si
05/ 676 67 00

Vodja poslovnega sektorja, finance in računovodstvo
Majda Mrđenović
majda@avditorij.si
05/ 676 67 12

Blagajna
Ada Velikonja
ada@avditorij.si
05/ 676 67 00

O AVDITORIJU PORTOROŽ-PORTOROSE
Avditorij Portorož-Portorose, kulturni, promocijski in kongresni center, je bil ustanovljen leta 1972. Na prizoriščih v matični stavbi Avditorija, letnem Amfiteatru, Gledališču Tartini Piran ter na številnih drugih v mestu Piran in zaledju skozi vse leto snujemo in uprizarjamo kakovosten in privlačen kulturno-umetniški in zabavni program ter organiziramo konference, simpozije, seminarje, podjetniške predstavitve, proslave, sprejeme...
V Avditoriju Portorož imamo Glavno dvorano s 479 sedeži in 4 sejne dvorane, ki sprejmejo od 20 do 100 udeležencev. Preddverje ali avla Avditorija je večnamenski (prireditveni) prostor za samostojne ali spremljajoče razstave, sprejem udeležencev in druženje. Garderobni prostori so na voljo med  Glavno dvorano in prehodom v Amfiteater. Poletno gledališče Amfiteater ima 1777 sedežev in s stojišči sprejme do 2300 obiskovalcev. Namenjen je koncertom, večmedijskim predstavam, operi, plesu... 
Gledališče Tartini Piran ima 263 sedišč v parterju in na dveh balkonih; namenjeno je koncertom, gledališkim predstavam, recitacijam, večmedijskim predstavam, simpozijem, konferencam ipd. Z demontažo stolov je primerno tudi za plesne prireditve, sprejeme in gala večerje. Zgrajeno je bilo leta 1910 v neorenesančnem historicističnem stilu. Stilno ga opredeljujeta tako secesijske kot historicistične značilnosti.
Tako v Avditoriju Portorož kot v Gledališču Tartini Piran je na voljo ločen kavarniški prostor.
Vse dvorane so opremljene z vrhunsko avdio-vizualno opremo.
Zaposlene odlikujejo dolgoletne izkušnje, strokovnost in usposobljenost ter predanost delu.
Pri nas se srečujejo domači in tuji umetniki, strokovnjaki in znanstveniki ter drugi zanimivi posamezniki. Za nas, ki tu živimo, turiste in druge goste v naš že zgodovinsko multikulturen prostor prinašamo različne poetike ter oplajamo znanja.